chrome firefox opera safari iexplorer

Акція Музею-квартири Павла Тичини "Хочу читати! "

Дата події: 02-03 квітня 2014 р.
Місце події:Літературно-меморіальний музей П. Тичини
Більше про подію:

2 квітня — Міжнародний день дитячої книги. Літературно-меморіальний музей не може оминути увагою таку подію, бо книга — надійний товариш кожної дитини буквально від перших років її життя.

Спілкування дитини з книгою повинно бути святом, і тому 2 й 3 квітня 2014 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини відбуватимуться зустрічі з дитячою письменницею Ларисою Ніцой, під час яких авторка не лише представить свої книги, а й подорожуватиме їх сторінками разом з слухачами.

Слухачі можуть стати потенційними читачами представлених книжок, придбавши їх у музеї. Також діти зможуть взяти автограф у письменниці і зрозуміти сенс слова «автограф-сесія».

Такі зустрічі пропонується відвідати школярам молодшого та середнього віку разом з викладачами та батьками.

Зустрічі відбуватимуться з 10.00 до 15.00. Прохання призначати та узгоджувати час за телефоном 234-43-27.

Вартість вхідного квитка до музею для учнів — 5,00 грн., для баттків — 10, 00 грн.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути