chrome firefox opera safari iexplorer

Акція Музею-квартири Павла Тичини "Хочу читати! "

Дата події: 02-03 квітня 2014 р.
Місце події:Літературно-меморіальний музей П. Тичини
Більше про подію:

2 квітня — Міжнародний день дитячої книги. Літературно-меморіальний музей не може оминути увагою таку подію, бо книга — надійний товариш кожної дитини буквально від перших років її життя.

Спілкування дитини з книгою повинно бути святом, і тому 2 й 3 квітня 2014 року у Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини відбуватимуться зустрічі з дитячою письменницею Ларисою Ніцой, під час яких авторка не лише представить свої книги, а й подорожуватиме їх сторінками разом з слухачами.

Слухачі можуть стати потенційними читачами представлених книжок, придбавши їх у музеї. Також діти зможуть взяти автограф у письменниці і зрозуміти сенс слова «автограф-сесія».

Такі зустрічі пропонується відвідати школярам молодшого та середнього віку разом з викладачами та батьками.

Зустрічі відбуватимуться з 10.00 до 15.00. Прохання призначати та узгоджувати час за телефоном 234-43-27.

Вартість вхідного квитка до музею для учнів — 5,00 грн., для баттків — 10, 00 грн.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі