chrome firefox opera safari iexplorer

До ювілею Музею Павла Тичини цілий день лунатиме музика!

Дата події:24 січня 2014
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві
Більше про подію:

З нагоди 35-річчя заснування Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в Києві та Дня народження Павла Тичини 24 січня 2014 року в рамках проекту «Музей35» у Музеї пройде музичний марафон, який триватиме цілий день — з 11.00 до 20.00.

Концепція проекту «Музей35. Музичний марафон» полягає у тому, що в Музеї-квартирі Поета впродовж одного дня пролунає 35 музичних вторів виконавцями різного віку.

О 12.00 відбудеться концерт виконавців молодшої групи музичних шкіл імені М.В.Лисенка та школи № 32.

О 15.00 відбудеться концерт вихованців старших класів музичної школи імені М.В.Лисенка та виконання двох пісень («Гаї шумоять» та «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух...») на слова Павла Тичини, написаних копозиторкою та виконавцем з Одеси Олександрою Бахчеван.

О 18.00 відбудеться концерт знаних вже виконавців.

Не виключено, що саме в цей день відбудется іще й камерний концерт фортепіанної музики у меморіальному кабінеті Павла Тичини, виокнуватися він буде на меморіальному роялі Поета.

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути