chrome firefox opera safari iexplorer

До ювілею Музею Павла Тичини цілий день лунатиме музика!

Дата події:24 січня 2014
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві
Більше про подію:

З нагоди 35-річчя заснування Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в Києві та Дня народження Павла Тичини 24 січня 2014 року в рамках проекту «Музей35» у Музеї пройде музичний марафон, який триватиме цілий день — з 11.00 до 20.00.

Концепція проекту «Музей35. Музичний марафон» полягає у тому, що в Музеї-квартирі Поета впродовж одного дня пролунає 35 музичних вторів виконавцями різного віку.

О 12.00 відбудеться концерт виконавців молодшої групи музичних шкіл імені М.В.Лисенка та школи № 32.

О 15.00 відбудеться концерт вихованців старших класів музичної школи імені М.В.Лисенка та виконання двох пісень («Гаї шумоять» та «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух...») на слова Павла Тичини, написаних копозиторкою та виконавцем з Одеси Олександрою Бахчеван.

О 18.00 відбудеться концерт знаних вже виконавців.

Не виключено, що саме в цей день відбудется іще й камерний концерт фортепіанної музики у меморіальному кабінеті Павла Тичини, виокнуватися він буде на меморіальному роялі Поета.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути