chrome firefox opera safari iexplorer

До ювілею Музею Павла Тичини цілий день лунатиме музика!

Дата події:24 січня 2014
Місце події:Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини в Києві
Більше про подію:

З нагоди 35-річчя заснування Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини в Києві та Дня народження Павла Тичини 24 січня 2014 року в рамках проекту «Музей35» у Музеї пройде музичний марафон, який триватиме цілий день — з 11.00 до 20.00.

Концепція проекту «Музей35. Музичний марафон» полягає у тому, що в Музеї-квартирі Поета впродовж одного дня пролунає 35 музичних вторів виконавцями різного віку.

О 12.00 відбудеться концерт виконавців молодшої групи музичних шкіл імені М.В.Лисенка та школи № 32.

О 15.00 відбудеться концерт вихованців старших класів музичної школи імені М.В.Лисенка та виконання двох пісень («Гаї шумоять» та «Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух...») на слова Павла Тичини, написаних копозиторкою та виконавцем з Одеси Олександрою Бахчеван.

О 18.00 відбудеться концерт знаних вже виконавців.

Не виключено, що саме в цей день відбудется іще й камерний концерт фортепіанної музики у меморіальному кабінеті Павла Тичини, виокнуватися він буде на меморіальному роялі Поета.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути