chrome firefox opera safari iexplorer

Львівський міжнародний дитячий фестиваль «Форум – дітям»

Дата події:27-29 квітня 2012 р.
Місце події:Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17).
Більше про подію:

З 27 до 29 квітня проходитиме Львівський міжнародний дитячий фестиваль і ярмарок дитячих книжок «Форум – дітям», присвячений дитячій літературі та читанню.

Організатором фестивалю є ГО «Форум видавців».

Як розповіли організатори, у рамках фестивалю відбудеться парад літературних героїв, дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та відомих спортсменів за маршрутом: пл. Ринок – вул. Шевська – вул. Театральна – вул. Низький Замок – пр. Свободи (пішохідна зона) – вул. Коперника (по тротуару, парна сторона) – Львівський Палац мистецтв. Буде супровід учасників маршруту.

Нагадаємо, видано відповідне розпорядження міського голови Львова від 10.04.2012 р. «Про підготовку та проведення Львівського міжнародного дитячого фестивалю і ярмарку дитячих книжок «Форум – дітям».

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі