chrome firefox opera safari iexplorer

Музейна несподіванка «Я малюю музику»

Дата події:25 квітня 2014 о 12:00
Місце події:Київський музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

З такою несподіваною пропозицією йде на зустріч своїй аудиторії Київський музей-квартира Павла Тичини. 25 квітня 2014 року о 12 годині відбудеться заняття з назвою «Я малюю музику». І кожні півтори години можна буде долучатися до такого дійства.

З настанням весни романтичнішими та чутливішими стають усі. Нам хочеться слухати вірші, чути довкола музику, дивуватися тим прекрасним перетворенням у природі, які тішань наше око щоранку, щодня, а ввечері — весняні зорі промовляють до нас особливими ірраціональними пульсуючими сигналами.

Коли ми йдемо вулицями улюбленого міста, то чуємо, що вже весело співають птахи і у кожного з нас в душі — своя мелодія. Як навчитися чути ту музику? Чи модна взагалі навчитися розуміти музику? А може цей дар дається лише вибраним? Чи це під силу кожному? Тоді як пробудити такі вміння та здібності в собі?

Цьому й навчать в музеї-квартирі Павла Тичини під час занять «Я малюю музику», які стали незвичною, але дуже приємною родзинкою.для нас і повною несподіванкою для відвідувачів.

Група — від 6-7 осіб, вартість — 25,00 грн. Бажано — попередньо записуватися за тел. 234-43-27.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути