chrome firefox opera safari iexplorer

Музейна несподіванка «Я малюю музику»

Дата події:25 квітня 2014 о 12:00
Місце події:Київський музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

З такою несподіваною пропозицією йде на зустріч своїй аудиторії Київський музей-квартира Павла Тичини. 25 квітня 2014 року о 12 годині відбудеться заняття з назвою «Я малюю музику». І кожні півтори години можна буде долучатися до такого дійства.

З настанням весни романтичнішими та чутливішими стають усі. Нам хочеться слухати вірші, чути довкола музику, дивуватися тим прекрасним перетворенням у природі, які тішань наше око щоранку, щодня, а ввечері — весняні зорі промовляють до нас особливими ірраціональними пульсуючими сигналами.

Коли ми йдемо вулицями улюбленого міста, то чуємо, що вже весело співають птахи і у кожного з нас в душі — своя мелодія. Як навчитися чути ту музику? Чи модна взагалі навчитися розуміти музику? А може цей дар дається лише вибраним? Чи це під силу кожному? Тоді як пробудити такі вміння та здібності в собі?

Цьому й навчать в музеї-квартирі Павла Тичини під час занять «Я малюю музику», які стали незвичною, але дуже приємною родзинкою.для нас і повною несподіванкою для відвідувачів.

Група — від 6-7 осіб, вартість — 25,00 грн. Бажано — попередньо записуватися за тел. 234-43-27.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі