chrome firefox opera safari iexplorer

Музейна несподіванка «Я малюю музику»

Дата події:25 квітня 2014 о 12:00
Місце події:Київський музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

З такою несподіваною пропозицією йде на зустріч своїй аудиторії Київський музей-квартира Павла Тичини. 25 квітня 2014 року о 12 годині відбудеться заняття з назвою «Я малюю музику». І кожні півтори години можна буде долучатися до такого дійства.

З настанням весни романтичнішими та чутливішими стають усі. Нам хочеться слухати вірші, чути довкола музику, дивуватися тим прекрасним перетворенням у природі, які тішань наше око щоранку, щодня, а ввечері — весняні зорі промовляють до нас особливими ірраціональними пульсуючими сигналами.

Коли ми йдемо вулицями улюбленого міста, то чуємо, що вже весело співають птахи і у кожного з нас в душі — своя мелодія. Як навчитися чути ту музику? Чи модна взагалі навчитися розуміти музику? А може цей дар дається лише вибраним? Чи це під силу кожному? Тоді як пробудити такі вміння та здібності в собі?

Цьому й навчать в музеї-квартирі Павла Тичини під час занять «Я малюю музику», які стали незвичною, але дуже приємною родзинкою.для нас і повною несподіванкою для відвідувачів.

Група — від 6-7 осіб, вартість — 25,00 грн. Бажано — попередньо записуватися за тел. 234-43-27.

3 березня

Інші дати
Народився Антін Могильницький
(1811, с.Підгірки Івано-Франківська область – 1873) – український письменник, громадський і політичний діяч, греко-католицький священик.
«Кожний нарід, хоть би дикий, Любить свій родинний край, Любить отцівські язики, Свою мову і звичай». (Антін Могильницький)
Розгорнути
Народилася Наталена Королева
(1888, с. Сан-Педро де Карденья, Іспанія – 1966) – українська письменниця. В своїх творах опрацьовувала історичні та біблійні теми. Автор збірки легенд “Во дні они”, повістей “1313”, “Без коріння”, збірки оповідань “Інакший світ”, повістей “Предок”, “Сон тіні”, “Легенди старокиївські”.
Розгорнути