chrome firefox opera safari iexplorer

Незвичайний концерт класичної музики «Ефект Моцарта»

Дата події:18 березня 2012 о 11:00
Місце події:Дніпропетровський художній музей (вул. Шевченка, 21)
Більше про подію:

18 березня у Дніпропетровському художньому музеї пройде незвичайний концерт класичної музики – для вагітних і родин із маленькими дітьми.

Це черговий концерт проекту «Ефект Моцарта», що його минулого року започаткувало у Дніпропетровську подружжя музикантів Леся та Віталій Рожкови.

Відмінність цього концерту від попередніх у тому, що цього разу дітям дозволять, знявши взуття, танцювати, гратися на килимі з іграшками чи одне з одним, просто сидіти чи навіть спати на м’яких подушках, «купаючись» у музичній «ванній».

Деякі дослідники вважають, що музика великого віденця позитивно впливає на розвиток дітей: малята, котрі регулярно слухають твори Моцарта, стають спокійнішими, розумнішими, більш допитливими, товариськими та творчими.

Навіть науковці, що заперечують наявність «ефекту Моцарта», не сперечаються із висновками психологів про важливість музичного виховання дітей з перших днів життя. Музика позитивно пливає на формування слуху і складних функцій мозку.
Фахівці рекомендують слухати класичну музику й майбутнім мамам.

«Ефект Моцарта» у Художньому музеї — це новий формат дозвілля для родин з дітьми-дошкільнятами. Він дає можливість, по-перше, молодим батькам не відмовляти собі у задоволенні відвідувати концерти класичної музики, по-друге, долучати малечу до найкращих зразків світової музики, по-третє, проводити ще більше часу батькам із маленькими дітьми.

18 березня у Художньому музеї Леся Рожкова (фортепіано) та Віталій Рожков (кларнет) виконають твори Моцарта, а також композиції Баха, Шопена, Чайковського, Сен-Санса та інших.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути