chrome firefox opera safari iexplorer

Тичинівський проект «Музей35. Поетичний марафон». При каганцях

Дата події:27 січня 2014
Місце події:Музей-квартира поета в Києві
Більше про подію:

27 січня 2014 року, в День народження Павла Тичини Музей-квартира поета в Києві продовжує традицію відзначення цього свята поетичним марафоном.

Цього року цей день майже співпав (у контексті історії — можна вважати, що співпав) з днем 35-річчя заснування Музею-квартири Павла Тичини.

Тому ми пропонуємо провести марафон у форматі:
— у музеї-квартирі Павла Тиини
— 35 поетів
— читають 1-2 ВЛАСНІ вірші
— українською мовою
— при каганцях.

Якщо Вам імпонують такі пропозиції в поєднанні з саме такою атмосферою, просимо записуватися на сторінці «Музей-квартира Павла Тичини (Київ)». У цьому повідомлення ми кілька разів на день будемо вносити корективи до списку охочих взяти участь у марафоні. Останнім буде учасник під номером «35».

Проте, бути слухачами марафону зможуть, звісно, усі, кого вмістить наша зала.

Початок події «Музей35. Поетичний марафон» — о 18 годині 30 хвилин. Триватиме він дти, поки останній, 35-й учасник не прочитає свої вірші.

Усі 35 учасників отримають незвичні, але корисні й потрібні музейні подарунки.

П.С. Хто, раптом, не пам"ятає своїх віршів, зможете скористатися музейним Wi-Fi і прочитати їх з інтернету. Але ж зауваже — при каганці!

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі