chrome firefox opera safari iexplorer

Тичинівський проект «Музей35. Поетичний марафон». При каганцях

Дата події:27 січня 2014
Місце події:Музей-квартира поета в Києві
Більше про подію:

27 січня 2014 року, в День народження Павла Тичини Музей-квартира поета в Києві продовжує традицію відзначення цього свята поетичним марафоном.

Цього року цей день майже співпав (у контексті історії — можна вважати, що співпав) з днем 35-річчя заснування Музею-квартири Павла Тичини.

Тому ми пропонуємо провести марафон у форматі:
— у музеї-квартирі Павла Тиини
— 35 поетів
— читають 1-2 ВЛАСНІ вірші
— українською мовою
— при каганцях.

Якщо Вам імпонують такі пропозиції в поєднанні з саме такою атмосферою, просимо записуватися на сторінці «Музей-квартира Павла Тичини (Київ)». У цьому повідомлення ми кілька разів на день будемо вносити корективи до списку охочих взяти участь у марафоні. Останнім буде учасник під номером «35».

Проте, бути слухачами марафону зможуть, звісно, усі, кого вмістить наша зала.

Початок події «Музей35. Поетичний марафон» — о 18 годині 30 хвилин. Триватиме він дти, поки останній, 35-й учасник не прочитає свої вірші.

Усі 35 учасників отримають незвичні, але корисні й потрібні музейні подарунки.

П.С. Хто, раптом, не пам"ятає своїх віршів, зможете скористатися музейним Wi-Fi і прочитати їх з інтернету. Але ж зауваже — при каганці!

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути