chrome firefox opera safari iexplorer

Тичинівський проект «Музей35. Поетичний марафон». При каганцях

Дата події:27 січня 2014
Місце події:Музей-квартира поета в Києві
Більше про подію:

27 січня 2014 року, в День народження Павла Тичини Музей-квартира поета в Києві продовжує традицію відзначення цього свята поетичним марафоном.

Цього року цей день майже співпав (у контексті історії — можна вважати, що співпав) з днем 35-річчя заснування Музею-квартири Павла Тичини.

Тому ми пропонуємо провести марафон у форматі:
— у музеї-квартирі Павла Тиини
— 35 поетів
— читають 1-2 ВЛАСНІ вірші
— українською мовою
— при каганцях.

Якщо Вам імпонують такі пропозиції в поєднанні з саме такою атмосферою, просимо записуватися на сторінці «Музей-квартира Павла Тичини (Київ)». У цьому повідомлення ми кілька разів на день будемо вносити корективи до списку охочих взяти участь у марафоні. Останнім буде учасник під номером «35».

Проте, бути слухачами марафону зможуть, звісно, усі, кого вмістить наша зала.

Початок події «Музей35. Поетичний марафон» — о 18 годині 30 хвилин. Триватиме він дти, поки останній, 35-й учасник не прочитає свої вірші.

Усі 35 учасників отримають незвичні, але корисні й потрібні музейні подарунки.

П.С. Хто, раптом, не пам"ятає своїх віршів, зможете скористатися музейним Wi-Fi і прочитати їх з інтернету. Але ж зауваже — при каганці!

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути