chrome firefox opera safari iexplorer

Тиждень читання для дітей у Музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:2-12 вересня 2014 р.
Місце події:
Більше про подію:

Починається навчальний рік і ми знову очікуємо на відвідувачів. Звісно, школярі будуть найбажанішими гостями нашого музею, бо за літні канікули ми за ними дуже заскучали.

Дитяча письменниця Лариса Ніцой у вересні 2014 року започатковує прекрасну традицію — Тиждень читання ДЛЯ ДІТЕЙ. На початку навчального року школярі входять у світ знань і ця подія повинна бути радісною і святковою для дітей будь-якого віку. Щоб вони любили читати книги, щоб наші діти знали, що читання — то не механічний процес, а магічна дія поєднання тексту і фантазії, уяви кожного читача, аби діти ХОТІЛИ більше читати, Лариса Ніцой пропонує нам, дорослим читати книги для дітей, читати їх разом, в ролях, з вигадкою.

З 2 до 5 вересня, а потім з 8 до 12 вересня 2014 року у Музеї-квартирі Павла Тичини відбудеться Тиждень читання для дітей.

Щодня діти приходитимуть до музею і знатимуть, що їх чекає тут таємниця читання книги і красива молода жінка, яка пише книги для дітей, сама ж їх читатиме малечі.

29 лютого

Інші дати
100-річчя від дня народження Якова Цегляра (Ціглера)
(1912, м. Київ - 2008) - українського композитора, автора оперет "Бажаю щастя", "Гість із Відня", "Дівчина і море", "Щасливий долі поворот", ораторії "Єврейська трагедія", опери-трагедії "Праведник", мюзиклів, пісень.
Розгорнути
Касяна
Якщо на Касянів день багато снігу, то буде велика повінь.
Розгорнути
Народився Юрій Богатіков
(1932, м. Єнакієво Донецької обл. - 2002) - український співак. Працював у Харківській, Луганській і Кримській філармоніях.
До сонця хилиться чолом планета білосніжна. На бруньці лускає шолом і серце березніє (Петро Перебийніс)
Розгорнути