chrome firefox opera safari iexplorer

Тиждень читання для дітей у Музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:2-12 вересня 2014 р.
Місце події:
Більше про подію:

Починається навчальний рік і ми знову очікуємо на відвідувачів. Звісно, школярі будуть найбажанішими гостями нашого музею, бо за літні канікули ми за ними дуже заскучали.

Дитяча письменниця Лариса Ніцой у вересні 2014 року започатковує прекрасну традицію — Тиждень читання ДЛЯ ДІТЕЙ. На початку навчального року школярі входять у світ знань і ця подія повинна бути радісною і святковою для дітей будь-якого віку. Щоб вони любили читати книги, щоб наші діти знали, що читання — то не механічний процес, а магічна дія поєднання тексту і фантазії, уяви кожного читача, аби діти ХОТІЛИ більше читати, Лариса Ніцой пропонує нам, дорослим читати книги для дітей, читати їх разом, в ролях, з вигадкою.

З 2 до 5 вересня, а потім з 8 до 12 вересня 2014 року у Музеї-квартирі Павла Тичини відбудеться Тиждень читання для дітей.

Щодня діти приходитимуть до музею і знатимуть, що їх чекає тут таємниця читання книги і красива молода жінка, яка пише книги для дітей, сама ж їх читатиме малечі.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі