chrome firefox opera safari iexplorer

Тиждень читання для дітей у Музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:2-12 вересня 2014 р.
Місце події:
Більше про подію:

Починається навчальний рік і ми знову очікуємо на відвідувачів. Звісно, школярі будуть найбажанішими гостями нашого музею, бо за літні канікули ми за ними дуже заскучали.

Дитяча письменниця Лариса Ніцой у вересні 2014 року започатковує прекрасну традицію — Тиждень читання ДЛЯ ДІТЕЙ. На початку навчального року школярі входять у світ знань і ця подія повинна бути радісною і святковою для дітей будь-якого віку. Щоб вони любили читати книги, щоб наші діти знали, що читання — то не механічний процес, а магічна дія поєднання тексту і фантазії, уяви кожного читача, аби діти ХОТІЛИ більше читати, Лариса Ніцой пропонує нам, дорослим читати книги для дітей, читати їх разом, в ролях, з вигадкою.

З 2 до 5 вересня, а потім з 8 до 12 вересня 2014 року у Музеї-квартирі Павла Тичини відбудеться Тиждень читання для дітей.

Щодня діти приходитимуть до музею і знатимуть, що їх чекає тут таємниця читання книги і красива молода жінка, яка пише книги для дітей, сама ж їх читатиме малечі.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі