chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-ярмарок традиційного народного мистецтва

Дата події:30-31 травня 2015 р.
Місце події:НЦНК «Музей Івана Гончара» Адреса: Київ, вул. Лаврська, 19 Добиратися автобусом №24 або тролейбусом №38 від станції метро «Арсенальна» до кінцевої зупинки. Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68 E-mail: info@honchar.org.ua
Більше про подію:

30—31 травня 2015 року з 11:00 до 18:00 на подвір'ї Музею Івана Гончара триватиме виставка-ярмарок традиційного народного мистецтва з нагоди святкування Дня Києва та до Зелених свят.

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» вітає всіх із Днем Києва та із Зеленими святами та запрошує відвідати святковий ярмарок.

Відчути смак давньої традиції ви зможете в автентичних виробах, зроблених вправними руками та щирою душею народних майстрів з різних регіонів України, які будуть представлені на ярмарку традиційного народного мистецтва на подвір’ї музею.

Тут можна буде оглянути та придбати: гончарні вироби, ткані та вишивані речі, взуття; головні убори, килими, вироби з соломи, бісеру, дерева; дитячі іграшки, ляльки-мотанки, писанки, твори малярства, книги та ін. А також Ви зможете поспілкуватися з народними майстрами, відвідати різноманітні майстер-класи.

В Музеї можна буде відвідати виставку-інсталяцію «Zincir: ланки пам’яті», присвячену до Дня скорботи та пам’яті жертв геноциду (депортації) кримськотатарського народу, скоєного тоталітарним режимом 18 травня 1944 року.

Крім того, діятиме виставка «Життя мамаївської кобзи» у рамках фестивалю «Кобзарська Трійця – 2015». Ця виставка – спроба відповісти на питання, куди подівся інструмент Козака Мамая – аналог сучасної гітари, і чому його місце в українській музичній традиції тривалий час залишалося вільним.

Під час ярмарку відбудеться благодійний аукціон творів народного мистецтва. Отримані кошти будуть використані на потреби української армії.

Захід проводиться в рамках Мистецької Оборонної Толоки “Захистимо Батьківщину Разом!”.

Джерело: Рукотвори

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути