chrome firefox opera safari iexplorer

Городоцький історико-краєзнавчий музей

  • 31200, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Леніна, 20
  • (03851) 3-14-10
  • щоденно, крім понеділка з 9.00 до 18.00
  • для дорослих – 10 грн. для дітей, учнів і студентів (при наявності студентського квитка) – 5 грн. для дітей дошкільного віку в супроводі дорослих – вхід безкоштовний
Варто побачити: - унікальну знахідку трипільського періоду - фрагмент глиняної фігурки змія (ІV тис. до н.е.); - карту баронеси Н.Гейсмар 1863 року; - перший повнопривідний гусеничний мотоцикл – трансформер, супервсюдихід.
Про музей:

Городоцький історико-краєзнавчий музей є справжньою скарбницею історії краю.

Краєзнавчий музей бере свій початок від 6 червня 1969 року, коли у приміщенні районного Будинку культури, у двох кімнатах, було відкрито сім експозицій, що нараховували 768 експонатів.

У 1993 році музей перейшов у нову будівлю загальною площею 320 кв.м., яка розташована у центрі міста.

Нині фонд музею нараховує 4 тисячі одиниць зберігання. Серед них є унікальні предмети трипільської культури, кам'яного віку. В музейних запасниках зберігається значна кількість монет, археологічних знахідок, архівних матеріалів з історії району.

Експонати виставлені в одинадцяти залах музею і відображають основні процеси суспільно — історичного розвитку району — від найдавніших часів і до сьогодення.

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути