chrome firefox opera safari iexplorer

Корюківський історичний музей

  • Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Карла Маркса, 8
  • (04657) 2-26-98
  • 8.00-17.00, обід з 13.00 до 14.00. Вихідні: субота, неділя
  • для дорослих – 2 грн., для дітей – 1 грн. Дні відкритих дверей: 18 травня
Варто побачити: зуб та фрагмент бивня мамонта (епоха пізнього палеоліту, 40-10 тис. до н.е.); комплекс матеріалів про Корюківський цукровий завод /середина ХІХ ст./; експозицію української хати Корюківщини кінця ХІХ початку ХХ ст.; фото, архівні матеріали та панораму трагічних березневих днів 1943 року.
Про музей:

Корюківський історичний музей був створений в 1967 році як музей бойової і трудової слави. Згодом в 1992 році його було перейменовано на Корюківський історичний музей.

Тематика експозицій:
— Корюківщина з найдавніших часів до початку ХХ ст.;
— традиційні заняття та побут жителів Корюківщини;
— край у 1917—1940 рр.;
— період Великої Вітчизняної війни;
— сьогодення Корюківського район: матеріали про воїнів інтернаціоналістів; ліквідатори Чорнобильської трагедії; становлення і розвиток виробництва Корюківської фабрики технічних паперів; видатні та славетні земляки.

В музеї знаходиться туристично-інформаційний пункт, який надає туристичні інформації, консультації, пропозиції.

Особливе місце займає експозиція про майстра музичних інструментів, “українського Страдіварі”, основоположника Києво — Чернігівської бандури О.С. Корнієвського.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі