chrome firefox opera safari iexplorer

Музей Комсомольського Рудоуправління та міста Комсомольське

Про музей:

Музей рудоуправління створений у 1974 році, і його відкриття було приурочене до 40 — річчя гірничодобувного підприємства. Величезну роботу зі збирання матеріалу провів у ті роки директор Олексій Васильович Анікєєв разом з ініціативною групою працівників рудоуправління.

Більше двох тисяч фотографій з поясненнями дають відвідувачам можливість скласти для себе уявлення про рудоуправління і його трудівників. У музеї вивішені світлини керівників підприємства, на окремих стендах є розповіді про ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-афганців, ліквідаторів на Чорнобильській АЕС. Захват у відвідувачів викликають діючі моделі екскаватора, бурового верстата, залізничного крана, тепловоза, Белаза, виготовлені вмільцями Центрального кар'єру, ремонтно-механічного й залізничного цехів, а також учнями професійного машинобудівного ліцею.
Гордість музею — численні спортивні кубки й пам'ятні сувеніри. Це нагороди комсомольчан, які домагаються значних успіхів у різних видах спорту, різноманітних конкурсах.

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути