chrome firefox opera safari iexplorer

У Москві можна отримати «паспорт громадянина Донецької республіки»

01 червня 2012 о 14:57

Громадська організація Донецька республіка відкрила своє «посольство» в Російській Федерації.

Про це повідомляє сайт Євразійського союзу молоді.

Наразі апарат «посольства» тимчасово розміщується в Москві у штаб-квартирі московського відділення Євразійського союзу молоді.

Донецька республіка називає себе правонаступницею Донецько-Криворізької республіки 1918—1919 рр..., що входила до складу Росії.

«Народний рух Донецька республіка прийняв рішення про відкриття свого першого зарубіжного представництва і отримав офіційне визнання з боку низки громадських патріотичних організацій Російської Федерації», — йдеться в повідомленні.

Євразійський союз молоді повідомляє, що «цей крок сприятиме подальшому зміцненню зв'язків мешканців Донецької республіки та решти Росії, справі возз'єднання штучно розділених у 1991 році земель історичної Росії».

У повідомленні також говориться, що «уродженці і мешканці Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Херсонської областей мають першочергове право на звернення до посольства Донецької республіки в Російській Федерації з питання отримання паспортів громадян Донецької республіки».

Як повідомлялося, у 2009 році в Донецьку десятеро осіб проголосили Федеративну республіку.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути