chrome firefox opera safari iexplorer

На День Незалежності влаштують два паради і низку концертів

12 серпня 2014 о 13:29

Міська влада вже почали готуватися до святкування Дня Незалежності, яке пройде 24 серпня в центрі Києва.

У програмі – невеликий військовий парад і низка патріотичних заходів, пише«Сегодня» з посиланням на представників КМДА.

«Ми плануємо три концерти народних колективів – у Хрещатому та Маріїнському парках. Вони будуть скромними і без пафосу», — розповіли у мерії.

В департаменті суспільних комунікацій зараз узгоджується програма.

«Ми відмовилися від проведення традиційного концерту на Майдані – його не буде. Зараз до нас звертаються організації, які планують проводити патріотичні заходи на Софійській, Михайлівській, Контрактовій площах», — розповіла директор департаменту Марина Хонда.

За її словами, на День Незалежності в Києві відбудеться парад вишиванок, у Гідропарку – Кубок незалежності з пляжного футболу, відкриється тематична виставка квітів на Співочому полі.

«Масштабного святкування не буде. Усі заходи обійдуться в 200 тисяч гривень. А в минулому році витратили 1,4 мільйона гривень», — відзначила Хонда.

Вона додала, що також на честь річниці незалежності запланований і військовий салют.

«Що ж до військового параду, то він планується. Але ми чекаємо вказівок від Міноборони – тому що поки не визначені ні вулиці, по яких він пройде, ні кількість техніки», — розповіла Хонда.

У прес-службі Міноборони нам підтвердили, що парад у Києві відбудеться. Нині Нацгвардія проводить репетиції.

«Ми вже провели три репетиції військового параду – на злітній смузі одного зі столичних заводів. У параді братимуть участь курсанти військових училищ, інститутів, університетів і ліцеїв, барабанщиці. Всього буде задіяно близько 15 „коробок“ (у кожній – до 150 бійців), а також 49 одиниць військової техніки», — розповіли в Нацгвардії.

У параді візьмуть участь машини типу «Куга», БТР-3, військові тягачі, гармати і гаубиці.

«Спільна репетиція з технікою пройде в цю п'ятницю. Поки парад запланований на Хрещатику: його завершить „коробка“ з солдатів, які воювали в зоні АТО», — підсумували в Нацгвардії.

Наразі дорожники готують до святкування центр міста і запевняють, що встигнуть закінчити косметичний ремонт до Дня Незалежності.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути