chrome firefox opera safari iexplorer

Музейна акція "Янголи співають — Бога прославляють! " на Євромайдані

Дата події:27 грудня 2013
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Понад два тижні тому Музей-квартира Павла Тичини оголосив, що, відмовившись від встановлення новорічної ялинки, він започатковує новий формат прикрашання приміщень, квартир, будь-якого простору до Новорічно-Різдвяних свят. Для цього варто красиві новорічні кульки разом з власноруч виготовленими ангелами підвісити до стелі кімнати, на гілках дерев, на кущах. Таким чином пропонували шанувальникам музею разом з колективом музею долучитися до дійства «Прикрась улюблений музей!» та власноруч створити у мистецькій вітальні неповторний святовий настрій. Це вдалося!

Більше того — вже 25 грудня зала Музею-квартири Павла Тичини стала просто переповненою ангеликами, які витинали дорослі, діти, учні сусідніх шкіл, їх вчителі, батьки, наші співробітники, сусіди по будинку, іноземці, відвідувачі, які завітали до музею з зовсім іншою, як їм здавалося, метою. Ідея буда вдалою і усім загалом вдалося причепурити музейний простір по-новорічному та по-різдвяному.

На запрошення оргкомітету «Різдвяного майданування» колектив Музею-квартири Павла Тичини погодився допомогти створити такий самий святковий настрій і в центральній частині нашого міста — на Майдані Незалежності, який зараз зібрав жителів з усієї України. Це не лише честь, а й велика відповідальність, бо від настрою кожної людини залежать її думки, а від думок — її мрії, а від мрій — шлях їх досягнення.

27 грудня 2013 року з 12.00 до 13.00 співробітники Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини та наші волонтери проведуть майстер-клас з витинання святкових ангелів. Цими ангелами ми прикрасимо дерева, їх можна буде забрати собі на пам"ять, використовуати як закладку під час читання книги. А головне — ці ангели, створені нами, громадою, жителями всієї України, стануть для кожного провісниками свят, що надходять, об"єднають усіх в думці та бажанні створити спільний простір добра і духовної чистоти, нагадають кожному про його родину, про дитинство, про тих, хто потребує нашої допомоги та уваги.

Усіх, хто впродовж години встигне ствоити такі витинанки та прикрасить ними дерева поблизу з малою сценою, чекають подарунки від Музею-квартири Павла Тичини.

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути