chrome firefox opera safari iexplorer

Музейна акція "Янголи співають — Бога прославляють! " на Євромайдані

Дата події:27 грудня 2013
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Понад два тижні тому Музей-квартира Павла Тичини оголосив, що, відмовившись від встановлення новорічної ялинки, він започатковує новий формат прикрашання приміщень, квартир, будь-якого простору до Новорічно-Різдвяних свят. Для цього варто красиві новорічні кульки разом з власноруч виготовленими ангелами підвісити до стелі кімнати, на гілках дерев, на кущах. Таким чином пропонували шанувальникам музею разом з колективом музею долучитися до дійства «Прикрась улюблений музей!» та власноруч створити у мистецькій вітальні неповторний святовий настрій. Це вдалося!

Більше того — вже 25 грудня зала Музею-квартири Павла Тичини стала просто переповненою ангеликами, які витинали дорослі, діти, учні сусідніх шкіл, їх вчителі, батьки, наші співробітники, сусіди по будинку, іноземці, відвідувачі, які завітали до музею з зовсім іншою, як їм здавалося, метою. Ідея буда вдалою і усім загалом вдалося причепурити музейний простір по-новорічному та по-різдвяному.

На запрошення оргкомітету «Різдвяного майданування» колектив Музею-квартири Павла Тичини погодився допомогти створити такий самий святковий настрій і в центральній частині нашого міста — на Майдані Незалежності, який зараз зібрав жителів з усієї України. Це не лише честь, а й велика відповідальність, бо від настрою кожної людини залежать її думки, а від думок — її мрії, а від мрій — шлях їх досягнення.

27 грудня 2013 року з 12.00 до 13.00 співробітники Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини та наші волонтери проведуть майстер-клас з витинання святкових ангелів. Цими ангелами ми прикрасимо дерева, їх можна буде забрати собі на пам"ять, використовуати як закладку під час читання книги. А головне — ці ангели, створені нами, громадою, жителями всієї України, стануть для кожного провісниками свят, що надходять, об"єднають усіх в думці та бажанні створити спільний простір добра і духовної чистоти, нагадають кожному про його родину, про дитинство, про тих, хто потребує нашої допомоги та уваги.

Усіх, хто впродовж години встигне ствоити такі витинанки та прикрасить ними дерева поблизу з малою сценою, чекають подарунки від Музею-квартири Павла Тичини.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути